Pożegnanie Księdza Andrzeja Krużyckiego

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej śmierci księdza Andrzeja Krużyckiego, kustosza Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krośnie i proboszcza Parafii w Opinie.

Podczas naszej wspólnej filmowej przygody poznaliśmy Księdza Andrzeja jako człowieka o wielkim otwartym umyśle i ogromnym sercu. Człowieka wielkiej wiary jak i czynu.

Wszystkich bliskich Księdza Andrzeja prosimy o przyjęcie naszych najszczerszych kondolencji.

Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
wtedy dopiero wszystko się zaczyna
.”

Ks. Jan Twardowski

W imieniu ekipy filmu Agnus Dei- Eliza Oczkowska i Klaudia Śmieja

Zapisz» Może Cię również zainteresować

  • Mistrzostwa Świata klas NS Naviga Orneta 2017 W dniach 03 - 11 lipca 2017 roku w Ornecie odbędą się Mistrzostwa Świata modeli pływających klas NS Naviga nad którymi patronat honorowy objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski […]
  • Wywiad z Mirosławem Mańkowskim w Dużym Formacie We wczorajszym internetowym wydaniu dodatku do Gazety Wyborczej - Duży Format ukazał się artykuł - wywiad w związku z niedawnym Konkursem Krzyku w Gołdapii. Wśród osób […]
  • Finaliści THE VOICE OF Poland w Ornecie Mateusz Grędziński, Jagoda Kret, Michał Grobelny – trójka finalistów programu The Voice Of Poland ponownie wystąpi w Ornecie. Już 8 marca o godz. 19.00 wypełnią muzycznie […]
  • Sanktuarium Maryjne w Krośnie Wieś na Równinie Orneckiej. Położona nad Drwęcą Warmińską w odległości 4 km od Ornety. Wieś powstała w XIV w. a przywilej lokacyjny na prawie chełmińskim otrzymała w 1384 […]
  • Furmanką dookoła Polski Dzisiejszego przedpołudnia do naszego miasta zawitał Pan Jan Holewik, emeryt ze Śląska, który kilka lat temu dojechał furmanką ze Śląska nad Morze (prawie 1800 km). Tym […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jan Holewik - furmanką dookoła Polski
Furmanką dookoła Polski

Dzisiejszego przedpołudnia do naszego miasta zawitał Pan Jan Holewik, emeryt ze Śląska, który kilka lat temu dojechał furmanką ze Śląska

Zamknij