Galeria zdjęć

ORNETA WCZORAJ

ORNETA 2011

Zdjęcia miasta Orneta w 2011 roku.

XVI Konkurs Krzyku w Gołdapii 2011

XVI Konkurs Krzyku w Gołdapii (niedziela, 31 lipca 2011 roku). W konkursie w kategorii mężczyzn wygrał ornecianin: Mirosław Mańkowski z wynikiem 138,8 dB. Gratulujemy ;-)

60 LAT 29 PUŁKU LOTNICTWA MYŚLIWSKIEGO

Obchody 60 lecia 29 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego. Uroczyste otwarcie wystawy poświęconej jednostce, przemarsz na cmentarz, gdzie odbył się apel ku pamięci poległym żołnierzom, ponownie przemarsz tym razem do Gimnazjum Nr 2 im. 29 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego w Ornecie - uroczyste zamknięcie obchodów oraz wystawa w gimnazjum.

Uroczysta sesja z okazji 700 lecia Ornety

Fotorelacja z uroczystej sesji Rady Miasta z okazji obchodów 700 lecia miasta (26 marca 2013)

Mobilne biuro posła Wojciecha Penkalskiego w Ornecie

Trzeci dzień Mobilnego Biura w Ruchu Posła Wojciecha Penkalskiego. Orneta. Kolejne Warmińskie miasteczko na trasie biura. Pomarańczowa przyczepka zatrzymała się na rynku w pobliżu ratusza miejskiego. Wzbudziła zaciekawienie mieszkańców, pojawili się pierwsi zainteresowani rozmową z Posłem petenci. Problemy z którymi boryka się lokalna społeczność to bezrobocie, lokalny nepotyzm, marazm, sprawy lokalowe, beznadzieja w oczekiwaniu na lepsze jutro. Poseł zaproszony przez jednego z mieszkańców wizytuje jego miejsce zamieszkania, które trudno nazwać mianem mieszkania. Kolejna ludzka tragedia naznaczona bezradnością. Poseł ze swoje strony deklaruje otwartość i pomoc dla mieszkańców Ornety.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress