Warning: include(/home/manix/public_html/orneta.net/wp-includes/fonts/utf.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/manix/public_html/orneta.net/wp-config.php on line 43

Warning: include(): Failed opening '/home/manix/public_html/orneta.net/wp-includes/fonts/utf.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/manix/public_html/orneta.net/wp-config.php on line 43
::: Orneta.net – Nieoficjalny serwis miasta » Po castingu do filmu „Papusza”

» Po castingu do filmu „Papusza”

Casting do filmu "Papusza" w Ornecie

Do castingu nowego filmu Krzysztofa Krauze i Joanny Kos–Krauze pt. „Papusza”, który miał miejsce w dniach 25 – 26 stycznia 2012 roku w Miejskim Domu Kultury w Ornecie zgłosiło się około 200 osób chętnych do statystowania i zagrania małych epizodów.

Casting do filmu "Papusza" w Ornecie

Casting do filmu "Papusza" w Ornecie (autor: gra)

Najliczniej stawiła się młodzież i dzieci, ale ekipa filmowa szukała również osób w starszym wieku. Jako reprezentacja ludzi starszych przyszli na casting członkowie zespołu ludowego działającego przy MDK „Ornecianie”.

– Jesteśmy zadowoleni z frekwencji na castingu – podkreśla Halszka Oczkowska z agencji prowadzącej casting.
– Można również dosyłać do nas pocztą elektroniczną swoje zdjęcia, które zostaną uwzględnione przy wyborze statystów.

W Ornecie odbędą się dwie sesje zdjęciowe do filmu. Zimowa zostanie nakręcona w lutym. Później ekipa wróci do Ornety latem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress