Warning: include(/home/manix/public_html/orneta.net/wp-includes/fonts/utf.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/manix/public_html/orneta.net/wp-config.php on line 43

Warning: include(): Failed opening '/home/manix/public_html/orneta.net/wp-includes/fonts/utf.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/manix/public_html/orneta.net/wp-config.php on line 43
::: Orneta.net – Nieoficjalny serwis miasta » 22 Finał WOŚP już za chwilę

» 22 Finał WOŚP już za chwilę

22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już 12 stycznia startujemy z Jurkiem Owsiakiem i jego Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – tym razem pod hasłem NA RATUNEK – NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW. Wspiera nas 40 wolontariuszy, którzy od godz. 9.00 będą kwestować na ulicach Ornety, Lubomina i Henrykowa. Bądźcie dla nich życzliwi i ogrzejcie ich swoimi gorącymi serduszkami.

Na mieszkańców Ornety czekają liczne atrakcje. O godz. 10.00 w Hali Sportowej będą odbywały się turnieje badmintona, tenisa stołowego i łucznictwa.
Od 15.30 gramy w Miejskim Domu Kultury. W programie występy taneczne, wokalne, instrumentalne, które zakończymy o godz. 20.00 światełkiem do nieba i występem tancerzy ognia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress