» Moc atrakcji na WOŚP

22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w tą niedzielę po raz kolejny gramy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Startujemy o 10.00 w Hali OSIR, zaś o 15.30 rusza blok artystyczny w orneckim MDK.
W godzinach porannych zapraszamy do udziału w turniejach badmintona, łucznictwa oraz tenisa stołowego. Wszystkie prowadzone będą przez współorganizatora WOŚP – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie.

Od godziny 15.30 w Miejskim Domu Kultury rozpocznie się część artystyczna, którą zapewniają lokalne talenty w tym m.in. szkoły, zespoły muzyczne i grupy taneczne. Wielki finał zaplanowany został na godzinę 20.00.
Będzie fajerwerkowe światełko do niebo, które zapewnia Urząd Miejski w Ornecie oraz gorący pokaz fireshow w wykonaniu „Teatru Światła i Ognia HOKAGE“.

W tym roku nasze WOŚP-owe granie wspierać będą:

  • Piekarnia Warmińska zlicytuje bon na zakup dowolnego wyrobu cukierniczego do zrealizowania w sklepie firmowym w Ornecie,
  • Kuchnia Tradycyjna „Babiniec“ przygotowała dwa smakowite talony na dania z karty,
  • Stowarzyszenie Joannici Dzieło Pomocy – Oddział Miejscowy w Ornecie będzie licytować kursy pierwszej pomocy,
  • Klub Młodzieżowy „alternaTYwa“ przygotował karnety na animacje urodzinowe dla najmłodszych oraz płyty Warmia FOLK, w tym kilka perełek z podpisami wszystkich artystów.

I na koniec gratka dla łowców atrakcji. Burmistrz Ornety – Pan Ireneusz Popiel wspólnie z zastępcą Panem Andrzejem Gierlofem będą licytowali Kolekcjonerskie Banknoty Miejskie „17 ORNET“. Ponadto Pan Andrzej Gierlof postanowił sprzedać wylicytowany na jednym z koncertów charytatywnych obraz „Regaty“ autorstwa Tadeusza Bałakiera, zaś Pan Ireneusz Popiel poprowadzi licytację przekazanego przez siebie zdjęcia Radosława Typy z jego autografem.

Zabierajcie ze sobą dobry humor, pełne portfele i do zobaczenia w niedzielę. Siema!

Organizator Główny: Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie.

Ornecki Sztab wspomagają: Urząd Miejski w Ornecie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie, Piekarnia Warmińska, Spółdzielnia Socjalna „Babiniec“, Stowarzyszenie Joannici Dzieło Pomocy – Oddział Miejscowy w Ornecie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ornecie przy Orneckim Stowarzyszeniu Wspierania Osób Niepełnosprawnych , Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wolnicy, Środowiskowy Dom Samopomocy w Henrykowie, Adam Wileńczyc, Marian i Stanisława Kowalscy, Grupa Teatralna Cento z SP1, zespół wokalny „Mozaika“ ze Szkoły Podstawowej w Bażynach, grupa taneczna TAIGA, Szkoła Tańca u Mirka, Klub Seniora „Ornecianie“, zespoły taneczne i wokalne z SP4, Fun Club „Disco Polo“, grupa „Young Free Wild“, Kapela Swojaki, Uniwersytet Trzeciego Wieku, zespół wokalno-taneczny z Zespołu Szkół Ogólnokształcących, grupa muzyczna z Zespołu Szkół Zawodowych, Teatr Światła i Ognia Hokage oraz Klub Młodzieżowy „alternaTYwa“.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress