KonkursyNewsy

Praca sprzed lat – internetowy konkurs fotograficzny

Zachęcamy do udziału w zabawie wszystkie osoby w wieku 50+, które mieszkają na obszarze województwa warmińsko – mazurskiego i kujawsko – pomorskiego oraz pamiętają jak pracowało się na przełomie XX/ XXI w. Naszym celem jest zgromadzenie jak najwięcej liczby zdjęć ukazujących specyfikę poszczególnych zawodów z tamtego okresu.

Dzięki galerii chcielibyśmy pokazać jak bardzo zmieniły się niektóre profesje na przestrzeni lat.
Swoje zgłoszenie można wysłać poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie. Nasza redakcja czeka na zdjęcia do 28 czerwca 2022 roku. Po tym terminie zaczniemy wybierać zwycięzcę piątej już edycji konkursu.

Aplikuj.pl ma dla Was wiele atrakcyjnych nagród i wyróżnień. Nawet jeśli nie zdobędziesz głównej nagrody, nic się nie martw, bo możesz liczyć na ciekawe gadżety i książki.

O szczegółach można przeczytać pod tym linkiem: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?