KulturaNewsy

Gra Miejska – 10 Przygód w Ornecie

Czy jesteś gotowy na ekscytującą przygodę pełną tajemnic i fascynujących historii? Już 27 kwietnia 2024 roku (sobota) o godzinie 12:00 Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Ornecie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta Orneta do wzięcia udziału w Grze Miejskiej – „10 Przygód w Ornecie” – niezwykłej rozgrywce, której jest organizatorem.

Głównym zadaniem uczestników będzie przejście trasy składającej się z punktów kontrolnych rozmieszczonych w różnych częściach miasta. Każdy punkt będzie wiązał się z historią miasta Orneta, osobami związanymi z jego dziejami oraz ciekawostkami dotyczącymi miejsc ważnych na mapie miasta. Gracze otrzymają specjalną kartę gry, na której będą zapisane kolejne zadania. Przechadzając się po przestrzeni miejskiej, uczestnicy będą odkrywać kolejne lokalizacje i rozwiązywać zagadki.

„10 Przygód w Ornecie” to gra terenowa, więc warto zaopatrzyć się w wygodne buty i dobry humor! Zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli w każdym wieku mogą wziąć udział w tej wyjątkowej przygodzie.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez kartę zgłoszeniową dostępną w biurze Centrum Kultury i Biblioteki Miejskiej w Ornecie oraz na stronie internetowej: https://ckibmorneta.pl/ .

Gra miejska rozpocznie się z Centrum Kultury i Biblioteki Miejskiej w Ornecie, więc nie przegap tej okazji!

Dołącz do przygody, przeżyj niezapomniane chwile spacerując ulicami Ornety, zdobądź wszystkie punkty kontrolne i sięgnij po nagrody!

 

Projekt „Młodzieżowa Wytwórnia Pomysłów” jest realizowany w ramach Programu Równać Szanse 2023 Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, którego operatorem jest Fundacja Civis Polonus.

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?