KulturaNewsy

Już niedługo Dni Ornety 2024

Dni Ornety już niedługo, kolejne święto naszego miasta odbędzie się 14 – 16 czerwca 2024 roku!
Czy jesteście gotowi na niesamowitą dawkę atrakcji, zabawy i emocji, jaką przygotowuje dla Nas Urząd Miasta Orneta? Jak informuje na swoim Facebooku Urząd Miasta Orneta, tym razem przygotowuje prawdziwą petardę wydarzeń, które rozgrzeją atmosferę i sprawią, że te dni pozostaną na długo w pamięci.

Na uczestników niniejszego wydarzenia czeka długa lista koncertów z gwiazdami i lokalnymi talentami, które będą rozgrzewać serca i stopy do tańca! Ale to nie koniec atrakcji …

Wśród wielu innych atrakcji będą dostępne różne warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych, gdzie każdy odnajdzie coś dla siebie i odkryje swoje artystyczne skrzydła. Odbędą się również spektakularne przedstawienia teatralne, które przeniosą Nas w świat magii i emocji, przejażdżki karuzelowe, stoiska z pysznym jedzeniem, targi rękodzieła, a to tylko wierzchołek lodowej góry atrakcji!

Więcej szczegółów dotyczących imprez na Dni Ornety 2024 znajdą Państwo na Facebookowym wydarzeniu Urzędu Miasta, dlatego zapraszam do zaglądania na stronę wydarzenia oraz na stronę Orneta.net TV – miasto smoka; Niezależny Portal Informacyjny 🙂

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?