Kultura

Konkurs plastyczny – Spotkanie z Orneckim Mikołajem

Któż nie lubi Mikołajek ? Wszystkie dzieci, jak co roku czekają na małe niespodzianki. Ornecki Mikołaj nie próżnuje. Choć w tym roku niestety nie spotkamy się z nim osobiście na orneckich ulicach, to jednak nie zapomniał o Was. Prezentów pozostawił niezliczone mnóstwo.

Co należy zrobić by zdobyć podarunek? Należy wziąć udział w KONKURSIE PLASTYCZNYM „SPOTKANIE Z ORNECKIM MIKOŁAJEM”. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z Przedszkoli i Szkół Podstawowych w Gminie Orneta.

Celem konkursu jest przedstawienie w formie plastycznej WSPOMNIENIA ZWIĄZANEGO Z POSTACIĄ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SPOTKANEGO W ORNECIE. Prace plastyczne należy nadesłać do 6 GRUDNIA 2020 r. do godz. 24.00 na adres e-mail: turystyka@orneta.pl .
Szczegóły w Regulaminie Konkursu.

Źródło: https://www.facebook.com/ORNETA-oficjalne-konto-196839680372479/

 

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?