KulturaNewsy

Legendarna Gra Miejska

Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Ornecie serdecznie zaprasza do udziału w Legendarnej Grze Miejskiej, w której głównym zadaniem uczestników będzie przejście trasy składającej się z kilku punktów kontrolnych. Punkty te umiejscowione będą w różnych częściach miasta i związane będą z historią miasta, osobami i ciekawostkami związanymi z Ornetą.

Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania. Przemierzając przestrzeń miejską, uczestnicy będą musieli odnaleźć kolejne lokalizacje i rozwiązać zadania.

Gra Miejska jest grą terenową więc warto zaopatrzyć się w wygodne buty oraz dobry humor. W grze mogą wziąć wszyscy chętni – zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez kartę zgłoszeniową dostępną w biurze CKiBM oraz na stronie internetowej https://ckibmorneta.pl/ .

Start gry miejskiej: 25 lutego (sobota), o godz. 12.00 w CKiBM Orneta. Wejdź do gry, pospaceruj ulicami Ornety, zalicz wszystkie punkty kontrolne i zdobądź fantastyczne nagrody.

Program Równać Szanse , Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności , Fundacja Civis Polonus .

Projekt „U nas nie ma, że się nie da!” realizowany w ramach Programu „Równać Szanse 2022” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego operatorem jest Fundacja Civis Polonus.

 

Źródło: https://www.facebook.com/MDKOrneta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?