Spektrum Emocji – kolor i energia – Jagoda Buchalska

KulturaNewsy

Ta eksplozja jest owocem pasji artystki. Wystawa prezentuje żywe, energetyczne kolory, które wypełniają każde dzieło głęboką emocjonalnością i dynamizmem. W prezentowanych pracach każdy kolor ma swoje unikalne znaczenie i jest nośnikiem konkretnych emocji.

Od intensywnej czerwieni symbolizującej miłość i pasję przez spokojne błękity niosące ze sobą spokój i harmonię, po jaskrawe żółcie, promieniujące radością i optymizmem. Abstrakcyjna forma pozwala na swobodne interpretacje i osobiste przeżycia, które widz może odkrywać na własny sposób.

Misją artystki jest przekazanie radosnej energii i pozytywnych wibracji poprzez obrazy. Malarka wierzy w moc kolorów wpływających na nasze samopoczucie i uważa, że kolory wnoszą do naszego życia więcej światła oraz uśmiechu. Poprzez tę wystawę, artystka pragnie dzielić się pozytywną energią z odbiorcami i zachęca do zanurzenia się w świecie barw i emocji.

Jagoda Buchalska  – studentka III roku Akademii Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Samouk, a jej pasją jest malarstwo. W swoich pracach skupia się na abstrakcji, używając żywych kolorów, aby wyrazić swoje emocje i przeżycia. Poprzez swoje obrazy pragnie przekazać ludziom radość i pozytywną energię, wypełniając ich życie barwami i optymizmem.

Podczas wystawy będzie oprawa muzyczna w wykonaniu Damiana Szerszeń z zespołem.

 

Źródło: Dział Promocji – Urząd Miasta Orneta

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?