Pomoc młodzieży szkolnej dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych na Litwie

Nasze SzkołyNewsy

W miniony czwartek Szkoła Podstawowa Nr4 razem z Liceum Ogólnokształcącym zorganizowały niezwykły Kiermasz Ciast, by pomóc podopiecznym Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych na Litwie, prowadzonemu przez siostrę Michael Rak.

Od samego rana szkolny korytarz wypełnił się zapachem domowych wypieków – od tradycyjnych serników i szarlotek, przez kolorowe muffinki, aż po czekoladowe ciasta i kruche babeczki.

W przygotowanie kiermaszu zaangażowali się uczniowie Szkolnego Koła Caritas, rodzice oraz nauczyciele obu szkół. Dzięki ich wspólnej pracy udało się zebrać piękną sumę, która w całości trafi do potrzebujących pacjentów hospicjum.

To wydarzenie to wspaniała okazja nie tylko do skosztowania pysznych słodkości, ale przede wszystkim dowód na to, jak ważna jest solidarność, empatia i współpraca międzypokoleniowa.

Przyłączamy się do podziękowań dla wszystkich, którzy włączyli się w tę inicjatywę – piekącym, kupującym oraz wsparciu przy organizacji i promowaniu tego kiermaszu.

 

Razem możemy naprawdę wiele!

 

» Galeria zdjęć

 

Źródło (zdjęcia): red / Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Ornecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress