Uczeń LO w Ornecie na podium mistrzostw gminy w tenisie stołowym

Nasze SzkołyNewsySport

Duży sukces odniósł Jakub Jaworowski, uczeń klasy 3a LO w Ornecie, który wywalczył 3. miejsce podczas I Mistrzostw Szkół Gminy Orneta w tenisie stołowym. Turniej został zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie i zgromadził ponad 70 zawodników.

Rywalizacji towarzyszyły sportowe emocje, wysoki poziom zmagań oraz świetna atmosfera. Jakub Jaworowski zaprezentował bardzo dobrą formę i godnie reprezentował swoją szkołę, sięgając po miejsce na podium.

To kolejny przykład na to, że młodzi sportowcy z Ornety potrafią skutecznie rywalizować i osiągać sukcesy w zawodach sportowych.

Gratulujemy Jakubowi znakomitego wyniku oraz życzymy kolejnych sukcesów przy tenisowym stole!

 

Źródło (zdjęcie): Redakcja / ZSO Orneta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *