Uczeń LO w Ornecie na podium mistrzostw gminy w tenisie stołowym
Duży sukces odniósł Jakub Jaworowski, uczeń klasy 3a LO w Ornecie, który wywalczył 3. miejsce podczas I Mistrzostw Szkół Gminy Orneta w tenisie stołowym. Turniej został zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie i zgromadził ponad 70 zawodników.
Rywalizacji towarzyszyły sportowe emocje, wysoki poziom zmagań oraz świetna atmosfera. Jakub Jaworowski zaprezentował bardzo dobrą formę i godnie reprezentował swoją szkołę, sięgając po miejsce na podium.
To kolejny przykład na to, że młodzi sportowcy z Ornety potrafią skutecznie rywalizować i osiągać sukcesy w zawodach sportowych.
Gratulujemy Jakubowi znakomitego wyniku oraz życzymy kolejnych sukcesów przy tenisowym stole!
Źródło (zdjęcie): Redakcja / ZSO Orneta

