Newsy

Newsy z miasta Orneta.

KulturaNewsy

Orneta jednym z wyjątkowych miast w Polsce

We wczorajszym wydaniu programu Pytanie na Śniadanie w TVP2 o godzinie 08:43 prowadzący program oraz zaproszeni goście Pani Dorota Bronikowska (podróżniczka i blogerka) oraz Pan Tomasz Bednarek (aktor i prowadzący program – Zakochaj się w Polsce) wśród innych wyjątkowych miejsc i miast w Polsce wyróżnili także Ornetę.

Read More
KulturaNewsy

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej w CKiBM w Ornecie

W imieniu Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Ornecie serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Narodowe Czytanie książki „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Read More
NewsySport

Mecz piłki nożnej ku pamięci Stanisława Fijarczyka

W sobotę 23 września 2023 roku odbędzie się mecz piłki nożnej ku pamięci wieloletniego piłkarza i trenera klubu MKS Błękitni Orneta – Stanisława Fijarczyka.

Read More
NewsySport

Wygrana Błękitnych Orneta w meczu z KS Piast Wilczęta

Wczoraj, 16 września 2023 roku, na stadionie piłkarskim w Ornecie odbył się niezwykły mecz 6. kolejki A klasy, który zapadnie w pamięć wszystkim miłośnikom piłki nożnej. Drużyna MKS Błękitni Orneta zmierzyła się z rywalem, KS Piast Wilczęta, w starciu, które dostarczyło wielu emocji i niezapomnianych chwil.

Read More
Newsy

Odpust podwyższenia Krzyża Świętego w Chwalęcinie koło Ornety

W dniu 17 września 2023 roku, o godzinie 15:00 w kościele w Chwalęcinie koło Ornety odbędzie się uroczysty Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego. To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością przyniesie nam duchową radość i jedność.

Read More

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?