Temat kompostowni powraca: Relacja z posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Orneta.net TV - miasto smoka na YouTubeNewsy

Wczoraj (środa, 13 maja 2026 roku) w Sali Narad Urzędu Miejskiego w Ornecie odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Głównym punktem obrad była kontynuacja budzącego emocje tematu budowy kompostowni w naszym mieście.

Materiał wideo z przebiegu obrad jest już dostępny na naszym kanale YouTube. Sprawdźcie, jakie argumenty padły tym razem i na jakim etapie jest sprawa.

🎬 Oglądaj tutaj: Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w Urzędzie Miasta w Ornecie
📺 Kanał: Orneta.net TV – miasto smoka; Niezależny Portal i Telewizja

 

Zobacz film na kanale YouTube:

 

Co sądzicie o poruszonych podczas komisji kwestiach? Zapraszamy do merytorycznej dyskusji w komentarzach. Wasz głos w sprawie przyszłości kompostowni jest kluczowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *