Newsy

XII Warmińska Motomajówka

Już w najbliższą niedzielę 8 maja 2022 roku o godzinie 10:00 rozpoczyna się XII Warmińska Motomajówka. Impreza organizowana jest przez Warmiński Klub Motocyklowy „Drager” Orneta, a partnerami są: Burmistrz Ornety oraz Wójt Gminy Lubomino. Miejsce, w którym odbędzie się motomajówka to Krosno koło Ornety. Dla uczestników motomajówki przygotowane są znaczki okolicznościowe.

Podczas imprezy zagrają nam zespoły: GROOVNO z Elbląga oraz 18 MINUT z Morąga. Odbędzie się również msza święta w intencji motocyklistów, po której nastąpi poświęcenie motocykli, a następnie uczestnicy wezmą udział w paradzie motocyklowej, która przejedzie trasą: Orneta – Lubomino – Orneta – Krosno.

Po paradzie motocykli nastąpi dalsza część imprezy, czyli koncerty, konkursy oraz ognisko integracyjne, przy którym nie zabraknie dobrego, swojskiego jedzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów i miłośników jednośladów wraz z rodzinami.

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?