Rowerowa OrnetaNewsy

Rowerowa majówka 2022 już za nami

Po dwóch latach przerwy ponownie odbyła się zorganizowana przez CKiBM Orneta, OSiR Orneta oraz Urząd Miasta w Ornecie – Rowerowa majówka 2022, w której wzięła udział spora ilość dzieci i dorosłych rowerzystów. Impreza rozpoczęła się przejazdem uczestników przez las startując z ulicy Polnej, a cała impreza odbyła się na leśnej polanie koło Nowego Dworu, gdzie znajduje się wiata Koła Łowieckiego “Czajka”.

Podczas imprezy uczestnicy upiekli sobie kiełbaski nad przygotowanym ogniskiem, a dzieci, ale także i dorośli uczestniczyli w różnych grach i konkursach z nagrodami zorganizowanych przez organizatorów majówki. Konkursy w jakich można było wziąć udział to między innymi: strzelanie z wiatrówki do celu, zorganizowane przez Klub Strzelecki ALFA w Ornecie, a także gra w rzutki, wyścig rowerowy, rzut beretem oraz zabawa dla najmłodszych z hustą animacyjną zorganizowane przez CKiBM.

Krótki filmik z Rowerowej Majówki 2022 można obejrzeć na Tik Tok’owym profilu Orneta.net – Unofficial site.

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?