XIV Cyklada Warmińska w Krośnie koło Ornety

Rowerowa OrnetaWydarzenia roweroweKulturaNewsy

Już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia 2023 roku odbędzie się kolejna impreza, tym razem dla rowerzystów. Impreza, o której mowa to XIV Cyklada Warmińska organizowana jak co roku przez Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Ornecie.

Impreza rowerowa odbędzie się jak już zostało wspomniane w najbliższą niedzielę 27 sierpnia 2023 roku w Krośnie koło Ornety. Początek imprezy o godzinie 12:00 w Krośnie.

Impreza rozpocznie się mszą świętą w Sanktuarium Maryjnym w Krośnie o godzinie 12:00 w intencji wszystkich rowerzystów. Po mszy o godzinie 13:15 nastąpi uroczystość poświęcenia rowerów, a po części oficjalnej o godzinie 13:30 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w ognisku, przy którym możliwe będzie upieczenie kiełbasek (przywiezionych przez rowerzystów we własnym zakresie).

Serdecznie zapraszamy 🙂

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?