II Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Ornety – Orneta Cup II

NewsySport

Jak możemy przeczytać na facebookowym wydarzeniu, w dniu 26 lipca 2024 roku o godzinie 15:00 w Ornecie odbędzie się II Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Ornety – Orneta Cup II.

Będzie to pierwszy turniej piłki nożnej z profesjonalną transmisją live na YouTube. Będzie studio, wywiady, najładniejsze akcje – powtórki oraz bramki. A sam turniej odbędzie się na boisku Orlik w Ornecie.

Turniej będzie podzielony na dwie grupy wiekowe. O godzinie 15:00 odbędzie się Turniej Turbo kozak dla najmłodszych, a o godzinie 17:00 odbędzie się główny Turniej dla dorosłych.

Podczas turnieju będzie można skosztować pyszne kiełbaski z grilla oraz Popcorn.

Zapisy do turnieju oraz więcej informacji pod numerem telefonu: +48 691 027 904 .

Organizatorami są: Karol Łasiński oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie, natomiast  sponsorami tytularnymi turnieju będą orneckie firmy od lat związane z ornecką piłką nożną, a są to: Post-bud oraz Fagum.

Link do wydarzenia na Facebooku: II Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Ornety.

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?