III Zimowy trening driftu z Drift Show na lotnisku w Ornecie

Imprezy w OrnecieNewsySport

Orneta.net TV – miasto smoka; Niezależny portal informacyjny już po raz trzeci w tym roku w imieniu grupy DriftShow zaprasza na trzeci już trening driftu w 2025 roku, który odbędzie się w sobotę – 22 lutego 2025 roku na lotnisku w Ornecie w godzinach 11:00 – 17:00.

To będzie podobnie jak poprzednio świetna okazja dla fanów motoryzacji, by zobaczyć w akcji lokalnych i przyjezdnych kierowców, którzy zaprezentują swoje umiejętności na torze. Podczas treningu będą dostępne już tradycyjnie dwa tory – na pierwszym będą jeździć kierowcy, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w drifcie, a na drugim torze będą jeździć kierowcy, którzy mają już doświadczenie w kontrolowanym poślizgu.

 

Informacja dla kierowców:
Organizatorzy, czyli Drift Show informuje, że kierowcy, którzy mają ochotę poćwiczyć, proszeni są o zapisy na priv na Facebooku, w zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz na którym torze chcesz jeździć – ilość miejsc ograniczona. Wszyscy kierowcy obowiązkowo gaśnica, tłumik oraz dobrze przymocowany akumulator.

 

Link do wydarzenia: III Trening driftu – Lotnisko Orneta – 22 lutego 2025 – 11:00 – 17:00.

Liczba miejsc jest ograniczona, warto więc zgłosić się jak najszybciej! Zapraszam serdecznie w imieniu organizatorów na to wyjątkowe wydarzenie.

Do zobaczenia na torze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress