Mecz piłki nożnej pomiędzy MKS Błękitni Orneta, a KS Piast Wilczęta

NewsySport

W imieniu drużyny MKS Błękitni Orneta zapraszam kibiców piłki nożnej na mecz 6 kolejki A klasy, który odbędzie się dzisiaj 16-go września 2023 roku. To będzie prawdziwe piłkarskie widowisko, które nie może umknąć żadnemu miłośnikowi futbolu.

Nasza drużyna, MKS Błękitni Orneta, stanie do pojedynku na własnym boisku, przy stadionie miejskim w Ornecie. Przeciwnikiem będzie drużyna KS Piast Wilczęta, która obecnie zajmuje 11 miejsce w tabeli, mając na koncie 3 punkty – 1 zwycięstwo i 4 porażki. Natomiast nasi Błękitni są w doskonałej formie! Obecnie zajmują 3 miejsce w tabeli, a ich konto punktowe to imponujące 13 punktów, dzięki 4 zwycięstwom i 1 remisowi.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00, co daje nam gwarancję emocji i widowiska na najwyższym poziomie. Nasza drużyna potrzebuje wsparcia, więc serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej, niezależnie od wieku i przynależności klubowej!

Przyjdźcie, wspierajmy naszych zawodników, twórzmy razem niesamowitą atmosferę i dopingujmy Błękitnych do kolejnego zwycięstwa! To będzie mecz, który z pewnością zostanie w pamięci na długo.

Do zobaczenia na stadionie! 😀

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?