AMP w Lublinie: Lekkoatleci LUKS Orneta walczyli z rywalami i kontuzjami
Wyjątkowo trudne warunki postawiły przed zawodnikami LUKS Orneta tegoroczne Akademickie Mistrzostwa Polski w Lublinie (22-24 maja 2026). Był to jednocześnie ostatni występ naszych lekkoatletów na arenie krajowej w barwach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Mimo poważnych problemów zdrowotnych, orneccy sportowcy pokazali ogromny charakter i zostawili na stadionie serce.
Read More