antoni zgliński

NewsySport

OKTS Budom Orneta ogłasza pierwsze wzmocnienie na sezon II ligi – do drużyny dołącza Antoni Zgliński!

Nowy zawodnik już trenuje w Ornecie i świętuje dziś swoje 21 urodziny. Zgliński, wychowanek Energi Manekina Toruń, ma na swoim koncie liczne medale Mistrzostw Województwa kujawsko – pomorskiego oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Jego największym sukcesem jest brązowy medal Mistrzostw Kujaw i Pomorza w singlu, osiągnięty wśród zawodników z LOTTO Superligi i pierwszej ligi.

Read More

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress