KonkursyNewsy

Konkurs – ilustracja do legendy o Ornecie

Czas na pierwszy konkurs na stronie. Mam dla Was drodzy Ornecianie konkurs związany z orneckimi legendami.

Polega on na narysowaniu ilustracji do wybranej legendy. W konkursie mogą wziąć udział dzieci ze szkół podstawowych z klas 1 – 4 w Ornecie. Proszę o zgłaszanie prac konkursowych  do 10 lutego 2021 roku. Zgłoszenia mogą dokonać rodzice zainteresowanych dzieci poprzez dostarczenie prac do siedziby naszej strony w Ornecie.

Kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu: 503 061 389.

Nagroda w konkursie będzie podwójna:

  1. Najładniejsza ilustracja zostanie nagrodzona książką (widoczną na zdjęciu) ufundowaną przez księgarnię Państwa Kucewiczów w Ornecie, oraz
  2. Ilustracja, która wygra będzie widoczna na facebookowym profilu strony, jako zdjęcie profilowe w tle przez okres dwóch tygodni.

Dodatkowo dziewięć najładniejszych ilustracji nawiązujących do każdej z legend zostanie wyróżnionych tworząc kolekcje – galerię zdjęć.

Zapraszam do udziału w konkursie 🙂

 

Galeria zdjęć:

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?