O portalu

Waldemar Mańkowski - autor i właściciel vloga Orneta.net - miasto smoka; Nieoficjalny serwis miasta
Waldemar Mańkowski – redaktor naczelny portalu informacyjnego  Orneta.net – miasto smoka; Niezależny portal informacyjny

Witajcie na stronach Portalu Orneta.net – miasto smoka; Niezależny portal informacyjny

Nazywam się Waldemar Mańkowski, jestem redaktorem naczelnym, a to jest niezależny portal informacyjny miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Zabiorę Was w fascynującą podróż przez czas, zanurzając się w barwną historię miasta. Od pierwszych osadników, poprzez burzliwe wydarzenia historyczne, aż do współczesności – każda epoka ma tu swoje miejsce. Wspaniałe opowieści o bohaterach, ważnych wydarzeniach i przemianach, które wpłynęły na oblicze miasta, zostaną przedstawione w sposób pasjonujący i przystępny.

Orneta to nie tylko przeszłość, ale także teraźniejszość. Na vlogu poznacie tajemnice najlepszych restauracji serwujących lokalne specjały, dowiecie się, gdzie znaleźć ukryte zakątki i najpiękniejsze widoki. Przeprowadzę Was przez ulice, parki i zabytki, dzieląc się swoimi osobistymi doświadczeniami i historiami z życia codziennego. Będziecie mieli okazję poznać różnorodność kulturalną i społeczną miasta, a także spotkać ludzi, którzy kształtują jego współczesność.

 

Czego jeszcze możecie się spodziewać na portalu Orneta.net TV – miasto smoka; Niezależny portal informacyjny?

Regularne wywiady z lokalnymi mieszkańcami, którzy opowiedzą o swoich pasjach, osiągnięciach i związkach z miastem. Przeglądy wydarzeń kulturalnych, sportowych i społecznych, które odbywają się w Ornecie, pozwolą Wam być na bieżąco z tym, co się dzieje w okolicy. Nie zabraknie również poradników dla turystów oraz wskazówek dla nowych mieszkańców, które ułatwią życie w tym pięknym miejscu.

Orneta.net TV – miasto smoka; Niezależny portal informacyjny, to nie tylko portal informacyjny – to miejsce spotkań dla wszystkich, którzy kochają Ornetę, jego historię i jego teraźniejszość. Nie tylko podzielę się z Wami swoją wiedzą i pasją, ale także zapraszam do przyłączenia się i tworzenia społeczności ludzi związanych z miastem, którzy razem będą odkrywać jego niezwykłe piękno i wartości.

Zapraszam również do subskrybowania kanału Orneta.net TV – miasto smoka; Niezależny portal informacyjny na YouTube i dołączania do tej wyjątkowej podróży przez czas i przestrzeń miasta smoka!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?