KulturaNewsy

XIV Warmińska Motomajówka 2024

Zbliża się XIV Warmińska Motomajówka, która odbędzie się 12 maja 2024 w Krośnie koło Ornety! To wydarzenie, które zapowiada się niezapomnianie, pełne adrenaliny, dobrej muzyki i wspólnych przeżyć!

Motomajówka rozpocznie się o godzinie 10:00, kiedy to na otwarcie imprezy zagrają dla Was zespoły PROUD MARY oraz STONERIVER. Nie możesz przegapić tego muzycznego startu!

Po krótkim koncercie o godzinie 12:00 odbędzie się Msza Świętą w intencji motocyklistów, która będzie trwała do 13:30. Poświęcenie motocykli dodatkowo wzmocni ducha i bezpieczeństwo podczas jazdy.

O 13:40 motocykliści ruszą na tradycyjną paradę motocykli trasą: Krosno – Orneta – Lubomino – Orneta – Krosno. To niepowtarzalna okazja, by pokazać naszą pasję i przyłączyć się do tej barwnej kawalkady!

Po zakończonej paradzie, około godziny 14:00, będzie kontynuacja imprezy w rytmie kolejnych koncertów oraz integracyjnego ogniska. To idealny moment na relaks i dzielenie się wrażeniami z innymi pasjonatami motocykli!

Podczas trwającej Motomajówki zorganizowana będzie również akcja krwiodawstwa (mobilna akcja poboru krwi).

Organizatorem tego niezwykłego wydarzenia jest Warmiński Klub Motocyklowy „DRAGER” z Ornety, we współpracy z księdzem Michałem Rosengartem, proboszczem i kustoszem Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krośnie.

Przygotuj swoje motocykle, załóż kask i dołącz do motocyklowej rodziny na XIV Warmińskiej Motomajówce! To będzie niezapomniana podróż!

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?