KulturaNewsy

Festiwal Baniek i Holi Święto Kolorów już za nami

Wczorajszy piątek, 3 maja 2024 roku, zapisał się w pamięci mieszkańców Ornety jako niezwykle fantastyczny, energetyczny i kolorowy dzień. Centrum Kultury tętniło życiem, a dwie równoczesne imprezy, Festiwal Baniek oraz Holi Święto Kolorów, przyciągnęły tłumy osób, gotowych na rozrywkę i doświadczenie niezapomnianych chwil.

Podczas obu wydarzeń nie brakowało fantastycznych zabaw wielkoformatowych prowadzonych przez animatorów Centrum Kultury. Dzieci miały okazję do puszczenia kolorowych baniek, malowania na przeróżnych podłożach oraz delektowania się pyszną, kolorową watą cukrową. Atmosfera była niesamowicie radosna, a uśmiechy malowały się na twarzach zarówno małych jak i dużych uczestników.

Jednak to podczas Holi Święto Kolorów, drugiej z imprez, emocje sięgnęły zenitu. Dzieci, a także dorośli, świetnie się bawili podczas wyrzucania kolorowego proszku w powietrze, tworząc niezwykłe obrazy i sceny pełne życia. Barwne chmury unoszące się nad głowami tworzyły magiczną aurę, która przeniosła wszystkich w świat pełen radości i entuzjazmu.

To niezwykłe wydarzenie było nie tylko doskonałą okazją do spędzenia czasu w gronie rodziny, ale również doskonałą okazją do integracji społeczności lokalnej. Piękno kulturowego współdzielenia się radością i energią sprawiło, że ten dzień pozostanie w pamięci wszystkich uczestników jako wyjątkowy i niezapomniany.

 

 

Galerie zdjęć

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?