Rowerowa OrnetaWydarzenia roweroweNewsy

Rowerowa Majówka 2024

Już niebawem, 1 maja 2024 roku, o godzinie 11:00 zapraszamy wszystkich pasjonatów jazdy na dwóch kółkach do wzięcia udziału w niezapomnianej Rowerowej Majówce w malowniczej Ornecie!

Miejscem zbiórki uczestników jest wjazd do lasu przy ulicy Polnej w Ornecie. Startujemy w kierunku Krosna, by odkrywać uroki okolicy na pedałach, a miejscem docelowym jest wiata Koła Łowieckiego „Czajka” w Nowym Dworze.

Na uczestników czeka mnóstwo wspaniałych atrakcji, w tym gry i konkursy dla wszystkich – niezależnie od wieku. Będą zabawy ruchowe, które sprawią, że każdy będzie mógł się wyszaleć, zawody strzeleckie dla tych, którzy lubią celność i rywalizację, ognisko z kiełbaskami, by wspólnie delektować się smakiem przyrody.

Regulamin i karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej CKiBM Orneta pod adresem: https://ckibmorneta.pl/n,rowerowa-majowka-2024 oraz w biurze CKiBM i Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ornecie.

Nie przegap tej okazji do aktywnego spędzenia Majówki! Do zobaczenia na trasie!

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?