KulturaNewsy

Plebiscyt Osobowość Kultury 2023

Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Ornecie serdecznie zaprasza do udziału w prestiżowym plebiscycie na Osobowość Kultury 2023. To doskonała okazja, aby wyróżnić osoby i młodzież, które przyczyniają się do rozwoju kultury i sztuki w naszym mieście.

Kategorie konkursowe, w których można zgłaszać swoje kandydatury:

  1. Osobowość Kultury – dla osób dorosłych, które swoją pasją i zaangażowaniem wniosły istotny wkład w rozwijanie kultury w Ornecie,
  2. Młodzieżowy Wolontariusz Kultury – dla młodych entuzjastów, którzy aktywnie angażują się w działalność kulturalną i społeczną naszego miasta.

Jeśli znasz kogoś, kto zasługuje na to wyróżnienie, nie czekaj! Zgłoś kandydaturę do Centrum Kultury i Biblioteki Miejskiej w Ornecie już teraz. Termin zgłoszeń upływa 13 października 2023 roku o godzinie 15:00 .

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny są na naszej stronie internetowej:
https://ckibmorneta.pl/n,plebiscyt-osobowosc-kultury-2023

Wręczenie statuetek dla zwycięzców odbędzie się podczas uroczystej Inauguracji Roku Kulturalnego, która zaplanowana jest na 20 października 2023 roku o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Bibliotece Miejskiej im. Franciszka Chruściela w Ornecie.

To doskonała okazja, aby docenić i uhonorować osoby, które kształtują kulturalny krajobraz naszego miasta. Zachęcamy do udziału i wsparcia naszych lokalnych talentów!

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?