KulturaNewsy

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej w CKiBM w Ornecie

Zapraszam wszystkich miłośników literatury i tych, którzy chcieliby poznać arcydzieło polskiej literatury, na wyjątkowe wydarzenie pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej, a mianowicie na Narodowe Czytanie książki „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej w Centrum Kultury i Bibliotece Miejskiej w Ornecie!

Wydarzenie rozpocznie się 28 września 2023 roku (czwartek) o godzina: 10:00 w Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Ornecie przy ulicy 1 Maja 45.

Podczas tego wyjątkowego dnia będziemy razem odkrywać piękno i głębię „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej, jednego z najważniejszych dzieł w historii naszej literatury. To doskonała okazja, aby poznać tę powieść od nowa lub podzielić się nią z innymi czytelnikami.

Nie tylko będziemy razem czytać, ale również podbijemy nasze egzemplarze książki specjalną pieczątką z logo Narodowe Czytanie 2023, co będzie wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Najważniejsze jest to, że na to wydarzenie zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku czy doświadczenia czytelniczego. Wstęp jest wolny, więc nie wahajcie się dołączyć do naszego literackiego spotkania!

Przyjdźcie, by razem celebrować literaturę i podzielić się refleksjami na temat tej niezwykłej powieści. Razem stworzymy wyjątkową atmosferę literackiego święta. Niech „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej żyje w naszych sercach i rozmowach.

Do zobaczenia 28 września o godzinie 10.00 w Centrum Kultury i Bibliotece Miejskiej w Ornecie.

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?