Kultura

Pomysłownia Ornety

Czas trochę poeksperymentować! Miejski Dom Kultury zaprasza na warsztaty i spotkania, mające na celu przygotowanie uczestników do samodzielnych działań takich jak flash mob, happening, street art, gry terenowe, instalacje artystyczne.

Podczas spotkań uczestnicy wypracują koncepcję pokazującą, jakie wspólne działania będą realizować w przestrzeni publicznej, na co chcą zwrócić uwagę mieszkańców gminy Orneta i jakie formy do tego wykorzystają. Zorganizowane warsztaty pozwolą na zdobycie wiedzy, jak zorganizować akcję w mieście.

W związku z pandemią COVID – 19 zaplanowo krótkie wspólne akcje w przestrzeni publicznej, w które zaangażowane będą wszystkie grupy wiekowe. Zajęcia będą odbywały się online, chyba, że aktualnie obowiązujące wytyczne dotyczące COVID – 19 ulegną zmianie i możliwe będą kontakty osobiste.

Spotkania ruszają w lutym 2021 roku. Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 55 242 10 39.

Ilość miejsc ograniczona !!!

Do zobaczenia!

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?