KulturaNewsy

Spotkanie z terapeutą od uzależnień Krzysztofem Piersą

5 kwietnia 2022 roku odbyło się spotkanie z terapeutą od uzależnień Panem Krzysztofem Piersą. Jak informuje na swoim fanpage CKiBM, uczestnicy spotkania z uwagą słuchali wielu ciekawych anegdot z życia samego prowadzącego.

Uczestnicy spotkania poznali metody radzenia sobie z hejtem oraz jak rozpoznać zaniedbania związanie z uzależnieniem od nowinek technicznych. Autor książek dotyczących uzależnień takich jak: „Komputerowy ćpun 2.0.” , „Złota rybka w szambie” oraz „Trener marzeń” pokazał na co zwracać szczególną uwagę podczas grania w sieci, czy publikowaniu prywatnych treści w Internecie. Internet nie zapomina i często przypomina o popełnionych błędach w najmniej oczekiwanych momentach – o tym trzeba zawsze pamiętać.

Po spotkaniu wielu młodych słuchaczy jeszcze przez pewien czas dyskutowało z Panem Krzysztofem Piersą na różne tematy związane ze światem gier. Kilku nawet uwieczniło to spotkanie selfie z prowadzącym.

 

» Galeria zdjęć

 

Źródło: https://www.facebook.com/MDKOrneta/

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?