Newsy

„Cel w zdrowie” – projekt Orneckich Smoków z koła strzeleckiego LOK

Koło Strzeleckie LOK „Orneckie Smoki” w Ornecie zaprasza dzieci i młodzież z miasta i gminy Orneta do udziału w projekcie „Cel w zdrowie”. Główną atrakcją projektu będzie zorganizowanie zawodów strzeleckich dla dzieci i młodzieży z miasta i gminy Orneta, a w kolejnym etapie – ognisko dla uczestników wraz z poczęstunkiem.

Oferta skierowana jest zarówno dla osób nie posiadających doświadczenia w tego rodzaju spędzaniu wolnego czasu, jak i dla osób z doświadczeniem strzeleckim ( dwie grupy). Wystarczą chęci 🙂

W cyklu dwóch spotkań, będzie można poznać zasady zdrowego stylu życia, zasady obowiązujące na obiekcie jakim jest strzelnica, oraz przeprowadzone zostaną zawody strzeleckie, gdzie do zdobycia będą wspaniałe puchary, medale i nagrody niespodzianki. Udział jest bezpłatny.

Zapisy mailowo: lok.orneta@interia.pl, lub telefonicznie: 661-199-855 ( smsy nie będą brane pod uwagę) w godzinach 9-17 od pn do pt, decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma kartę zgłoszenia, którą trzeba będzie wypełnić i przekazać dla organizatora, jakim jest KS „Orneckie Smoki” LOK Orneta.

Projekt składa się z trzech etapów:

  1. dla młodzieży do 18 lat,
  2. dla dorosłych 18-50 lat,
  3. oraz dla dorosłych w przedziale 51+. (z podziałem ze względu na doświadczenie strzeleckie, oraz płeć).

Ilość miejsc ograniczona, termin zapisów dla młodzieży : 10. 05. 2021 rok (termin zapisów dla dorosłych podamy w kolejnych informacjach o tym wydarzeniu). Można zgłaszać się całymi rodzinami.
Wydarzenie sfinansowane z funduszy projektu „Cel w zdrowie” dla mieszkańców miasta i gminy Orneta.

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?