Newsy

Pierwszy transport pomocy z Ornety dotarł na Ukrainę

Jak poinformował Burmistrz Ornety Pan Ireneusz Popiel na swoim profilu na facebooku – pierwszy transport pomocy z Ornety dotarł na Ukrainę, a konkretnie do miasta partnerskiego Zastawna.

Burmistrz podziękował wszystkim tym, którzy, jak pisze:

Otworzyli swoje serca i tak aktywnie uczestniczyli w zbiórce. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb obywateli Ukrainy i miasta partnerskiego Zastawna, zgromadziliśmy bardzo dużą ilość paczek.

Dziękuję Panu Markowi Krankowskiemu i Panu Łukaszowi Michalkiewicz za odwagę wyruszając w podróż, Panu Antoniemu Woźny za możliwość udostępnienia busa, aby móc dostarczyć zebrane paczki w miejsce docelowe, Pani Marcie Perwejnis za ubezpieczenie osób wyruszających w podróż.

Serdeczne podziękowania składam także wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego w Ornecie, Panu Józefowi Uzarowi – Przewodniczącemu Rady Miejskiej oraz Radnym Rady Miejskiej w Ornecie, pracownikom Centrum Kultury i Biblioteki Miejskiej w Ornecie, Ks. Krzysztofowi Józefczyk Proboszczowi Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Ornecie, Ks. Romanowi Storoniak Proboszczowi Greckokatolickiej Parafii pw. bł. Omelana Kowcza w Ornecie, Panu Jerzemu Janulewicz Dyrektorowi ZSO w Ornecie oraz całej społeczności szkoły, Pani Krystynie Badyda Dyrektorowi ZSZ CKU w Ornecie oraz całej społeczności szkoły.

Bardzo dziękuję dyrektorom oraz pracownikom i rodzicom Orneckich placówek oświatowych, Pani Ewie Mazur Dyrektorowi MGOPS w Ornecie i wszystkim pracownikom oraz wszystkim mieszkańcom gminy Orneta, za czynny udział w zbiórce oraz za dostarczenie najpotrzebniejszych produktów i środków.

Jestem ogromnie dumny, że gminę Orneta tworzą ludzie o wielkim sercu.

RAZEM DLA ZASTAWNA I UKRAINY!

Zbieramy dalej, następny transport wkrótce!!! Burmistrz Ornety Ireneusz Popiel

 

» Galeria zdjęć

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?