Newsy

Odpust podwyższenia Krzyża Świętego w Chwalęcinie koło Ornety

W dniu 17 września 2023 roku, o godzinie 15:00 w kościele w Chwalęcinie koło Ornety odbędzie się uroczysty Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego. To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością przyniesie nam duchową radość i jedność.

Uroczystości odpustowe rozpoczną się wcześniej, bo już o godzinie 13:00, we wsi Bażyny, skąd wyruszy piesza pielgrzymka do Chwalęcina. To doskonała okazja, aby przeżyć chwile modlitwy, zadumy i dzielenia się wiarą z innymi pielgrzymami.

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem naszej parafii, czy też jesteś gościem z daleka, chcemy razem uczcić to ważne święto. Pamiętajcie, że wspólne przeżycie chwil modlitwy i refleksji może napełnić nasze serca spokojem i duchową radością. Dołącz do nas jutro i podziel się tą radosną chwilą z całą naszą wspólnotą.

Czekamy na Was w kościele w Chwalęcinie o godzinie 15:00. Do zobaczenia!

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
error: Treść bloga jest chroniona !!
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?