Jarmark Bożonarodzeniowy i Wigilia Miejska 2023 w Ornecie

KulturaNewsy

Święta coraz bliżej. Centrum Kultury i Biblioteka Miejska, jak co roku przygotowuje Jarmark Bożonarodzeniowy połączony z Wigilią Miejską, aby dodatkowo umilić mieszkańcom przedświąteczny czas zakupów, prezentów i wspólnego przebywania z rodziną oraz przyjaciółmi. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury i Bibliotece Miejskiej im. F. Chruściela w Ornecie 15 grudnia 2023r o godzinie 16.00.

Podczas wydarzenia będzie można zakupić wyjątkowe i oryginalne ozdoby bożonarodzeniowe przygotowane przez wytwórców rękodzieła z Ornety i okolic. Będzie to też okazja do zakupienia pomysłowych prezentów dla najbliższych.

Chętnych wystawców zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zgłoszenia swojego stoiska. Preferowane będą stoiska, których charakter nawiązywał będzie do tradycji świątecznej. Zgłoszenie można dostarczyć e-mailem na adres: katarzyna.rykojc@mdk.orneta.pl, biuro@mdk.orneta.pl albo osobiście w biurze CKiBM w Ornecie. Liczba miejsc ograniczona.

Jarmark Bożonarodzeniowy oraz Wigilia 2023 odbędzie się na placu przy CKiBM, a w razie niepogody w budynku CKiBM.

Karta wystawców oraz regulamin Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023 dostępne są na stronie CKiBM w Ornecie.

Zadanie realizowane z budżetu Gminy Orneta w ramach realizacji zadań publicznych.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

 

Źródło: CKiBM w Ornecie

Waldemar Mańkowski

Nazywam się Waldemar Mańkowski, a to jest nieoficjalny serwis miasta Orneta, który stworzyłem w czerwcu 2000 roku i prowadzę go, będąc prawdziwym entuzjastą oraz dumnym mieszkańcem tego urokliwego miasta. Jeśli jesteście ciekawi historii i teraźniejszości Ornety, to jesteście we właściwym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Otwóż czat
1
Witaj ... w czym mogę Ci pomóc ? :)
Witaj .... w czym mogę Ci pomóc ?